O naszej restauracji

Nasza firma powstała głównie z myślą o ludziach, którzy kochają domowe jedzenie i nie wyobrażają sobie życia bez pysznego, ciepłego, naleśnika czy też swoich ulubionych pierożków. Dlatego też każdy jest u nas bardzo mile widziany i wszystkich równie serdecznie zapraszamy.

U nas wszystkie dania smakują jak w domu, ponieważ nasze przepisy pochodzą głównie z domowej kuchni. Wszystkie potrawy sporządzane są na bazie wody źródlanej. Dobre wyczucie smaku niewątpliwie jest zaletą naszej kuchni. W każdą potrawę, którą serwujemy wkładamy dużo pracy by została ona podana tak jak należy tzn. czysto i starannie. Atmosfera naszego lokalu sprawia, iż goście czują się zrelaksowani, a posiłek jest dla nich czystą przyjemnością.

Domowe Przysmaki rozpoczęły swą działalność w 2002 roku w Krakowie. Do dnia dzisiejszego cieszą się bardzo dobrym uznaniem swoich klientów z całej Polski. Także turyści zagraniczni są zawsze mile zaskoczeni, chwalą sobie nasze specjały i polską kuchnię. Jesteśmy rozwijającą się firmą, której zależy na dobrej opinii swoich klientów, dlatego starannie dbamy o sposób podawania potraw, przytulną atmosferę, miłą obsługę oraz czystość naszego lokalu.

Zapraszamy wszystkich smakoszy prawdziwych domowych przysmaków.

Zamówienia (12) 422-57-51

Buchers Design projekt i wykonanie.

Dołącz do nas