O nas

Nasza firma powstała głównie z myślą o ludziach, którzy kochają domowe jedzenie i nie wyobrażają sobie życia bez pysznego, ciepłego, naleśnika czy też swoich ulubionych pierożków. Dlatego też każdy jest u nas bardzo mile widziany i wszystkich równie serdecznie zapraszamy.

U nas wszystkie dania smakują jak w domu, ponieważ nasze przepisy pochodzą głównie z domowej kuchni. Dobre wyczucie smaku niewątpliwie jest zaletą naszej kuchni. W każdą potrawę, którą serwujemy wkładamy dużo pracy by została ona podana tak jak należy tzn. czysto i starannie. Atmosfera naszego lokalu sprawia, iż goście czują się zrelaksowani, a posiłek jest dla nich czystą przyjemnością.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku w Krakowie ale początkowo pod inną nazwą. Dopiero od kwietnia 2003 roku działa pod szyldem „Domowe Przysmaki”. Do dnia dzisiejszego cieszy się bardzo dobrym uznaniem swoich klientów z całej Polski. Także turyści zagraniczni są zawsze mile zaskoczeni, chwalą sobie nasze specjały i polską kuchnię. Jesteśmy firmą rodzinną, której zależy na dobrej opinii swoich gości. Dlatego starannie dbamy o najlepszą jakość produktów, z których przyrządzamy potrawy. Wraz z całą załogą troszczymy się o przytulną atmosferę, miłą obsługę oraz czystość naszego lokalu.

Zapraszamy wszystkich smakoszy prawdziwych domowych przysmaków.