Polska kuchnia regionalna

Gdzie można znaleźć prawdziwie polską kuchnię w Krakowie?

Domowe Przysmaki to jedyne miejsce w Krakowie, gdzie można znaleźć tak wiele potraw regionalnych. Obok naszych flagowych dań, jakimi są pierogi i naleśniki, polecić można wspaniałe polskie zupy: barszczyk czerwony z uszkami lub krokietem, pyszną zupę z grzybów leśnych z łazankami czy też wyśmienity żurek wiejski przyrządzany na zakwasie z mąki żytniej i podawany z białą kiełbasą, jajkiem i pieczywem. Jeśli masz ochotę na flaczki po krakowsku, to nie błądź po Krakowie, tylko skieruj swoje kroki do nas. Zawsze pyszne i świeże, serwowane z pieczywem na pewno spełnią twoje oczekiwania.

Pośród dań regionalnych nie mogło by zabraknąć tradycyjnego gołąbka czy też bigosu. U nas można zjeść typowo polski niedzielny obiad-rosół z makaronem oraz kotlet schabowy z kapustą zasmażaną i ziemniakami. Pragniemy podkreślić, że bigos a także kapusta zasmażana przyrządzane są z najlepszej kapusty kiszonej z Charsznicy! Domowe Przysmaki słyną również z genialnych placków ziemniaczanych (po węgiersku; ze śmietaną lub z sosem). I jeszcze jedna ważna rzecz: U nas zawsze jest KOMPOT.

Ale żeby nie było nudno, okrasiliśmy tę naszą polską kuchnię obcymi akcentami. Dlatego wśród naszego menu znajdziesz również spaghetti po bolońsku, sałatkę grecką (taką jak podają Grecy!). Polecamy również bardzo duży wybór dań śniadaniowych: jajecznice, omlety, kiełbaski zapiekane i wiele innych.

Zapraszamy w nasze skromne progi i życzymy wielu niezapomnianych doznań smakowych!